آموزش کاشت ناخن روسی | صفر تا صد + قیمت

آموزش کاشت ناخن روسی را باید از بهترین متخصصان و آموزشگاه ها یاد گرفت. به طور کلی، کاشت ناخن روسی یکی از جذاب ترین و در عین حال، هیجان انگیزترین روش ها برای دیزاین ناخن بوده است؛ به همین دلیل هم طرفداران زیادی در کشور ما دارد. کاشت روسی، ظرافت و البته جذابیت خاصی را به دست های‌ خانم ها می دهد و می توان به راحتی آن را دیزاین کرد. این کاشت، یکی از جدیدترین روش های دیزاین ناخن است اما پایه و اساس انجام آن شبیه به سایر روش های کاشت ناخن خواهد بود. آیا در مورد مراحل انجام کاشت ناخن روسی چیزی می دانید؟ این کاشت زیبا را چگونه باید انجام داد؟ قیمت کاشت ناخن به چه عواملی بستگی دارد؟ اگر شما هم به دنبال فرا گرفتن کاشت ناخن روسی هستید، به مطالب زیر توجه کنید.

مراحل کاشت ناخن روسی

برای آموزش کامل، حرفه ای و تخصصی کاشت ناخن روسی، در گام نخست می بایست پایه و اساس این کار کاشت را یاد بگیرید. اگر پایه و زیرسازی این کار را به خوبی انجام بدهید، یک کاشت ناخن روسی ظریف و فوق العاده خواهید داشت.

مرحله اول از کاشت ناخن روسی

در ابتدای کار باید مثل بقیه روش های کاشت، سطح ناخن ها را به خوبی مانیکور کرد و سپس ناخنکار باید کراتین ناخن ها را با استفاده از سوهان نرم، زبر کند. با انجام این کار چسبندگی مواد بر روی ناخن ها بهتر از قبل انجام می گیرد. پس از این‌ کار باید به سطح ناخن، محلول ضد قارچ زد تا بستر ناخن ها عاری از هرگونه رطوبت شود؛ زیرا یکی از عوامل مهمی که باعث قارچ گرفتن ناخن ها می شود، بالا بودن میزان رطوبت است.

مرحله دوم از کاشت ناخن روسی

در این مرحله تیپ و فرمر را در جهت قد دادن، بلند کردن و حتی فرمدهی به ناخن ها به کار می برند؛ پس لازم است که قد ناخن ها با توجه به نظر و سلیقه مشتری ها تنظیم کنید. اگر که می خواهید از تیپ برای قد دادن به ناخن های مشتریان خود استفاده کنید باید با سوهان های برقی، ناهمواری تیپ را نسبت به ناخن ها از بین ببرید. اما اگر می خواهید که کاشت ناخن روسی را با فرمر انجام بدهید، باید قد ناخن ها را به اندازه یک میلی متر مانده به انتهای ناخن کوتاه بکنید و سپس فرمر را در زیر ناخن ها به شکل کاملا صاف قرار بدهید. اما به این نکته دقت کنید که نباید در بین فرمر و ناخن ها فاصله ای وجود داشته باشد.

مرحله سوم از کاشت ناخن روسی

در این مرحله باید پرایمر را روی صدف ناخن ها زد و ۲ دقیقه به آن تایم داد تا پرایمر خشک بشود. در بازار دو مدل پرایمر به صورت اسیدی و غیر اسیدی وجود دارد. به طور کلی از پرایمرهای اسیدی باید برای انجام کاشت و از نوع غیر اسیدی آن در جهت ترمیم ناخن استفاده می شود.

مرحله چهارم از کاشت روسی

بیس ژل را باید به وسیله قلم خاص ژل، به شکل یک لایه نازک روی سطح ناخن قرار داد و تیپ گذاری کرد. اگر می خواهید که کاشت خودتان را با فرمر انجام بدهید، به وسیله ژل بیس قد مد نظر خود را برای فرمر، موادگیری بکنید. به یادتان باشد که در هر مرحله ای دستان مشتری را در دستگاه های led یا حتی uv قرار بدهید. در همه مراحل کاشت روسی از چسباندن هر ماده ای به کناره ها و کوتیکول بپرهیزید.
نکته مهم: اگر کاشت ژل زیاد ضخیم نباشید، برای سوهان کشی می توان از سوهان های دستی نرم ۱۵۰ کمک گرفت تا سطح ناخن ها یکنواخت شوند. اما اگر کاشت خیلی ضخیم بود، باید از سر سوهان های سنباده ای و کاجی استفاده کرد. در آخر هم لازم است که بافر ۱۸۰ را روی ناخن کشید و ناخن ها را به وسیله پد و کلینرز پاک کرد.

مرحله آخر از کاشت روسی

در این مرحله باید تاپ شاین را روی ناخن های کاشت شده کشید و به مدت ۲ دقیقه دست ها را در دستگاه UV قرار داد. پس از آن هم باید دست ها را برای ۳۰ ثانیه درون دستگاه LED گذاشت.

 

مراحل کاشت ناخن روسی
مراحل کاشت ناخن روسی

قیمت کاشت ناخن روسی

به طور کلی عوامل زیادی بر روی قیمت کاشت ناخن روسی اثر گذار است. اول از همه باید گفت که، هر کدام از سالن های زیبایی تعرفه های خاص خودشان را دارند و برحسب آن ها قیمت کاشت روسی را انتخاب می کنند. از سایر عواملی که بر روی قیمت این کاشت تأثیر گذار است، باید به قیمت مواد آن اشاره کرد. امروزه، مواد کاشت روسی با برندهای متفاوتی به بازار عرضه می شوند، از کمپانی های ایرانی گرفته تا خارجی. طبیعتا به خاطر شرایط ارزی، تورم‌ و گرانی، مواد کاشت روسی از برندهای خارجی قیمت نسبتا بالاتری دارند.
یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت این کاشت اثر می گذارد، روش انجام آن است؛ همچنین طراحی و دیزاین ناخن هم بر متغیر بودن قیمت این روش تاثیر بسزایی دارد. هر چقدر که طراحی ها شلوغ تر و سخت تر باشد، قیمت کاشت ناخن روسی، بالاتر خواهد رفت اما کاشت های ساده تر، به مراتب، ارزان تر خواهند بود. از طرفی، اگر کاشت شما به مرحله ترمیم رسیده باشد، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد اما اگر زمان کاشت شما از مدت زمان تعیین شده بیشتر شود، باید کاشت روسی را از اول انجام بدهید که برای این کار باید هزینه کامل پرداخت کنید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید، روش های متفاوتی برای کاشت ناخن وجود دارد اما جدیدترین و جذاب ترین روش، کاشت روسی است که آموزش کاشت ناخن روسی در کشور هم در حال اجرا شدن است. این کاشت، بسیار جذاب و ساده است و بسیار طبیعی به نظر می رسد. خانم هایی که به این نوع کاشت علاقه دارند اما نمی خواهند که قد ناخن هایشان بلند باشد، می توانند در زمان تیپ گذاری، قد ناخن های خود را کوتاه تر انتخاب کنند. قیمت این کاشت نسبت به شکل و ظرافتی که دارد، مناسب بوده و از ماندگاری و استحکام خوبی هم برخوردار است.

نوشتهٔ پیشین
کاشت ناخن یونیکورن
نوشتهٔ بعدی
کاشت ناخن مصنوعی | نکات مهمی که نمی دانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست