بهترین مرکز کاشت ناخن اردبیل |مدلچی

بهترین مرکز کاشت ناخن اردبیل، آنچه که برای زیبایی بیشتر دست خانم ها لازم است را در اختیار شما می گذارد. بسیاری از شما دوست دارید که ناخن هایی کشیده و بلندی داشته باشید؛ اما متأسفانه حالت ناخن های شما زیبا نیست؛ در این حالت می توانید از کاشت ناخن برای زیباتر کردن دست خود کمک بگیرید. کاشت ناخن به شکل های متفاوتی انجام می شود و باید پس از گذشت مدتی دوباره آن را ترمیم کنید. اما انواع کاشت ناخن به چه صورت است؟ آیا کاشت ناخن مضراتی به دنبال خواهد داشت؟ با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

انواع کاشت ناخن در بهترین مرکز کاشت ناخن اردبیل

انواع کاشت ناخن در مرکز اردبیل
انواع کاشت ناخن در مرکز اردبیل

کاشت ناخن بر روی هر دستی متفاوت است؛ زیرا سلیقه همه انسان ها یکسان نیست و برای همین ناخن کارها در کار خود خلاقیت به خرج داده اند و ناخن ها را به شکل هایی متفاوت زیبا می کنند. انواع کاشت های ناخن را در پایین مشاهده می کنید:

 • کاشت ناخن قالبی: برای کاشت این ناخن ها مواد اولیه را درون قالب های ناخن مصنوعی می ریزند تا به شکل ناخن های طبیعی در آید، سپس بعد از اینکه مواد ضد قارچ را به ناخن های دست زدند این قالب را روی ناخن قرار می دهند. رنگ این مواد سفید بوده که با استفاده از لاک و تزئینات متفاوت می توان آن را زیباتر نمود.
 • کاشت ناخن پودری: برای کاشت این مدل، ناخن کار با استفاده از الکل اطراف ناخن فرد را ضد عفونی می نماید؛ سپس ناخن کار پس از اتمام این کار اندازه مناسب سر ناخن را پیدا می کند و آن را برش می دهد. در نهایت با استفاده از باندر روی ناخن ضربه های ارامی می زند و پودر ناخن ها را در محفظه های به وجود آورده قرار می دهد. برای تزئین این مدل از ناخن ها می توانید از پودر رنگی به جای لاک استفاده کنید.
 • کاشت ناخن های ژله ای: برای کاشت این سبک ناخن ها از سه لایه ژل به اسم های بیلدینگ ژل، فینیشینگ ژل و تاب ژل استفاده می کنند. پس از هر بار ژل زدن ناخن ها را در دستگاهی به نام UV می گذارند تا حالت چسبندگی ژل را از بین ببرد.
 • کاشت ناخن میکس: ناخن های میکس ترکیبی از چند نوع مواد به اسم پودری و ژله ای هستند که تمامی مراحل کاشت این ناخن شبیه به بقیه کاشت های ناخن ها است.

معایب استفاده از کاشت ناخن قالبی

بهترین مرکز کاشت ناخن اردبیل همانند مراکز دیگر کاشت ناخن در کارشان ظرافت لازم را به کار می برند. البته کاشت هر ناخنی به مرور عیب هایی را به دنبال خواهد داشت؛ برای مثال از جمله عیب های استفاده از کاشت ناخن قالبی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • این کاشت ها دوام کمی دارند.
 • ناخن های کاشته شده به این روش زود می شکنند.
 • در این روش از سوهان استفاده نمی کنند.
 • این کاشت ها بسیار ضخیم هستند؛ به همین دلیل طبیعی نشان داده نمی شوند.
 • برای کاشت این روش از مواد زیادی استفاده می کنند که باعث می شود ناخن روی دست سنگین باشد.
 • کاشت این نوع ناخن برای افرادی که ناخن های یک شکل ندارند مناسب نیست؛ زیرا مواد مصرف شده در آن زیاد بوده و ممکن است که روی همه ناخن ها به یک شکل در نیایند.

چند مزیت بسیار مهم در کاشت ناخن پودری

مزایای کاشت ناخن پودری - مدلچی
مزایای کاشت ناخن پودری – مدلچی

کاشت این نوع ناخن زمان زیادی را صرف می کند؛ بنابراین پیشنهاد می شود، اگر صبر و حوصله کافی را ندارید از این نوع کاشت خودداری کنید. این کاشت بسیار ظریف است که در پایین مزیت های آن را مشاهده می کنید:

 1. کاشت این ناخن دوام بالایی دارد.
 2. اگر ضربه ای به آن ها وارد شود شکسته نمی شود.
 3. صدف ناخن ها را کشیده تر نشان می دهد و ناخن ها در این کاشت زیبایی بیشتری دارند.

کاشت ناخن ژله ای چه معایبی دارد؟

 

کاشت ناخن های ژله ای برای افرادی که مدام ناخن هایشان را می جوند مناسب است: زیرا این مدل بسیار سفت بوده و باعث می شود که فرد عادت بد خود را از دست دهد. این نوع کاشت در کنار مزایایش، معایبی نیز به همراه دارد که در پایین آن ها را مشاهده می کنید:

 1. این ناخن در حدود دو هفته دوام دارد و بعد از آن مواد آن از بین می روند.
 2. آسیب زیادی به ناخن وارد نمی کند؛ فقط ممکن است که رشد آن را کمی کُند کند.

کاشت ناخن پا به چه شکلی انجام می شود؟

کاشت ناخن پا همانند کاشت ناخن ها دست انجام می شوند. کاشت ناخن های پا باعث می شود که ناخن ها شکل زیباتری پیدا کنند. از آن جایی که ناخن های پا کمی زشت هستند و ممکن است که هنگام پوشیدن کفش های مجلسی، اعتماد بنفس لازم را بخاطر این موضوع نداشته باشید، می توانید کاشت ناخن انجام دهید.
کاشت ناخن های پا بهتر است اندازه کوتاهی داشته باشند؛ زیرا وقتی در کفش قرار می گیرند ممکن است که جوراب را پاره کنند و همچنین باعث می شود که بافت های زیرین ناخن آسیب ببینند.

سخن پایانی

بهترین مرکز کاشت ناخن اردبیل می تواند امکانات زیادی را در اختیار شما قرار دهد و به شما کمک کند تا ناخن زیباتری داشته باشید. کاشت ناخن علاوه بر اینکه باعث زیبایی ناخن ها می شود عوارضی به دنبال دارد که ممکن است پوست هیچ گاه خوب نشود. یکی از عوارضی که کاشت ناخن دارد این است که باعث قارچ پوستی می شود که در این حالت فرد باید مدت زیادی را تحت درمان باشد.
کاشت ناخن ها باعث تغییر رنگ ناخن طبیعی فرد می شوند؛ زیرا اکسیژن کافی به بافت هایی زیر ناخن نمی رسد؛ به همین دلیل ناخن تغییر رنگ می دهد. یکی از بیشترین عوارضی که کاشت ناخن دارد این است که باعث تغییر شکل ناخن می شود و ناخن ها حالت قبلی خود را از دست می دهند؛ زیرا در اثر موادی که روی‌ آن ها بوده است فشار زیادی را تحمل کرده اند؛ بنابراین تغییر حالت می دهند. قیمت کاشت ناخن اردبیل متفاوت است؛ زیرا هر ناخن کار با توجه به موادی که استفاده می کند، نرخی متفاوت دارد.

نوشتهٔ پیشین
بهترین مرکز کاشت ناخن جنت آباد | قیمت کاشت ناخن جنت آباد
نوشتهٔ بعدی
بهترین ناخن کار در شیراز | سالن خوب برای کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست