بهترین مرکز کاشت ناخن جنت آباد | قیمت کاشت ناخن جنت آباد

بهترین مرکز کاشت ناخن جنت آباد با جدیدترین متد به دیزاین ناخن های شما عزیزان می پردازد. بیشتر خانم ها برای داشتن انگشتانی زیبا، به سمت خدمات ناخن از جمله کاشت و لمینت، روی می آورند. در این روش علاوه بر این که ناخن های بد فرم و بد شکل خانم ها جذاب تر دیده می شود، بلکه ماندگاری بالاتری هم دارد.
بنابراین فرم ناخن هایی که به خاطر جویده شدن بد شکل شده اند یا نرم و نازک هستند را می توان با کمک کاشت ناخن احیا کرد. امروزه خانم ها به دلایل زیادی به سمت کاشت ناخن روی می آورند اما مهم ترین نکته در این باره، انتخاب یک مرکز کاشت معتبر است؛ در نتیجه سعی کنید مرکزی را انتخاب کنید که از بهترین مواد و متریال برای کاشت استفاده می کند.

فواید کاشت ناخن در بهترین مرکز کاشت ناخن جنت آباد

کاشت ناخن جنت آباد
کاشت ناخن جنت آباد

به طور کلی کاشت ناخن نوعی آرایش ناخن است که برای انجام آن از چندین نوع مواد و ناخن های مصنوعی استفاده می کنند. سپس این ترکیبات را بر روی ناخن های طبیعی فرد قرار می دهند و آن را با کمک چسب های قوی می چسبانند تا ماندگاری زیادتری داشته باشند. از طرفی برای انجام کاشت ناخن ابتدا باید صدف ناخن را با استفاده از سوهان های برقی تراشید تا وقتی كه فقط یک لایه نازک از ناخن فرد باقی بماند.
این كار را برای طبیعی تر جلوه دادن کاشت انجام می دهند؛ بنابراین اگر در زیر نظر بهترین ناخن کاران جنت آباد این کار انجام نشود، صدف ناخن آسیب زیادی می بیند. یک کاشت ایده آل باید علاوه بر ظرافت، محکم هم باشد و به ناخن های فرد آسیب نزد. از مزایای کاشت ناخن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. از کاشت ناخن می توان برای خانم هایی که ناخن بد فرم دارند و صدف آن ها بد شکل شده است استفاده کرد تا به فرم زیباتری برسند.
  2. در کاشت ناخن به خاطر این که لایه ای محافظ بر روی صدف ناخن قرار می گیرد، مانع شکسته شدن ناخن ها در اثر ضربه می شود.

معایب زدن کاشت ناخن توسط افراد مبتدی

هر نوعی از خدمات ناخن از ژلیش گرفته تا کاشت ناخن معایبی دارد؛ به همین دلیل هم لازم است که در یک مرکز معتبر، کار کاشت ناخن را انجام داد. مرکز تخصصی ناخن جنت آباد با به کارگیری مجرب ترین پرسنل و بهترین مواد، کار خدمات رسانی به مشتریان را انجام می دهد. اما معایب کاشت ناخن در مراکز مبتدی و غیر قانونی به صورت زیر است.

  • بالا رفتن احتمال جدا شدن صدف ناخن از بستر آن
  • افزایش احتمال مسمومیت و مبتلا شدن به سرطان ریه
  • بالا رفتن احتمال قارچ ناخن
  • بالا رفتن احتمال مبتلا شدن به عفونت های باکتریایی توسط ناخن کار ناوارد
  • بالا رفتن احتمال مبتلا شدن به بیماری های اگزما
  • نرسیدن اکسیژن به بافت های زیر ناخن

انواع مدل های کاشت ناخن

روش های زیادی برای کاشت ناخن وجود دارد؛ در نتیجه یک ناخن کار حرفه ای متناسب با جنس و فرم ناخن می تواند یکی از این روش ها را انتخاب کند.

کاشت ناخن به صورت پودری

مقاومت کاشت ناخن به صورت پودری بسیار بالا است و از نظر زیبایی هم در جایگاه نخست ایستاده است. برای زدن کاشت ناخن به صورت پودری اول از همه ناخن مصنوعی را بر روی ناخن طبیعی شخص می چسبانند و آن را به اندازه مناسب و دلخواه کوتاه می کنند. سپس مواد را در ابتدا به ترکیبات ضد قارچ و مواد کاشت ناخن آغشته کرده و بعد از پایان کار هم ناخن را سوهان کشی می کنند؛ به طور کلی این نوع کاشت بسیار وقت گیر است.

کاشت ناخن به صورت قالبی

کاشت ناخن قالبی نسبت به نوع قبلی بی کیفیت تر است اما راحت تر انجام می شود. مراقبت کردن از این مدل کاشت بسیار بیشتر است و با دقت بیشتری باید انجام بگیرد؛ به عنوان مثال ناخن ها را نباید در معرض آب زیاد قرار داد. افرادی که وقت کمتری برای رسیدگی کردن به ناخن های خود دارند، می توانند از کاشت قالبی استفاده کنند اما این کاشت را نمی توان برای خانم هایی که ناخن پراکنده با فرم متفاوت دارند، استفاده کرد.

کاشت ناخن به صورت ژله ای، انتخاب مناسب برای خانم های حساس

اگر در شرایط آب و هوایی مرطوب یا شرجی زندگی می کنید و از ناخن های ظریف یا براق خوشتان می آید، کاشت ناخن به صورت ژله ای انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. همچنین این نوع کاشت برای کسانی که حساسیت یا بیماری تنفسی دارند انتخاب خوبی است. اگر نمی خواهید برای انجام کارهای روزمره از دستکش استفاده کنید، انتخاب این نوع از کاشت ناخن بهترین تصمیم است.

نکات ایمنی مهم بعد از زدن کاشت ناخن

نکات مهم بعد از کاشت ناخن
نکات مهم بعد از کاشت ناخن

درست است که کاشت ناخن بسیار محکم است اما لازم است که باز هم از ناخن های خود مراقبت کنید تا دچار شکستگی نشوند. از سایر مراقبت های بعد از کاشت می توان به کارهای زیر اشاره کرد.

حضور پیدا کردن در آب استخر یا حوضچه عمومی باعث بالا رفتن احتمال بروز بیماری قارچ در ناخن می شود؛ پس در معرض آب زیادی قرار نگیرید.

در انجام فعالیت های روزمره یعنی در زمان استفاده از مواد شوینده باید از دستکش استفاده کرد.

سخن پایانی

کاشت ناخن یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی در مراکز کاشت ناخن جنت آباد است. کاشت ناخن مزایای زیادی دارد و به انگشتان خانم ها جلوه خاصی می بخشد. کاشت ناخن انواع متفاوتی دارد و خانم ها می توانند بر اساس فرم ناخن های خود و حتی شرایطی که در آن زندگی می کنند، مدل کاشت مورد نظر خود را بزنند.
در بهترین مرکز کاشت ناخن جنت آباد با جدیدترین متد و مجرب ترین پرسنل به کار خدمات زیبایی ناخن می پردازد. ناخن کار حرفه ای جنت آباد متناسب با شرایط فرد بهترین گزینه را برای دیزاین ناخن شما انتخاب می کنند. قیمت کاشت ناخن جنت آباد متناسب با مواد و متریال های به کار رفته برای آن متفاوت است؛ هر چقدر که مواد آن درجه یک و بهتر باشد، کاشت باکیفیت تر و گران قیمت تر خواهد بود.

نوشتهٔ پیشین
جدیدترین مدل کاشت ناخن برای عروس 2022
نوشتهٔ بعدی
بهترین مرکز کاشت ناخن اردبیل |مدلچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست