مدل کاشت ناخن فرنچ + مدل های شیک و جذاب سال 2022

در سال 2022 طرح های بسیار زیبایی برای کاشت و فرنچ ناخن وجود دارد. ناخن‌کارها از روش‌های مختلف هنر ناخن ، برای ایجاد طرح‌های مختلف استفاده می‌کنند. مانند نقاشی با قلم مو، مهر زدن، ایربراشینگ، اسفنج زدن، استفاده از شابلون یا چسب زدن. همچنین از آثار هنری و الهام از طبیعت و نمادهای جسارت وقدرت در طراحی ناخن استفاده می کنند.
محبوب ترین شکل ناخن، ناخن بادامی است که فوق العاده جذاب است و به خوبی برای بسیاری از ایده های هنر ناخن مناسب است. برای کسانی که می‌خواهند چیزی جسورانه‌تر داشته باشند، ناخن‌های مدل تابوت را در نظر می گیرند که به توجه نیاز دارند و فوق‌العاده زنانه هستند.

مدل کاشت ناخن فرنچ برای سال 2022

مدل فرنچ کاشت ناخن - مدلچی
مدل فرنچ کاشت ناخن – مدلچی

شاید برای شما هم جالب باشد که با برترین مدل کاشت ناخن فرنچ در سال 2022 آشنا شوید. سالن کارها و خصوصا افراد تازه کار می توانند مخاطب این بخش از مقاله باشند. از جمله جدیدترین و جذاب ترین مدل هاب کاشت ناخن در سال جدید، می توان به این طرح ها اشاره کرد:

طرح های ناخن با لوگو یا مناسبت ها

اضافه کردن لوگو به ناخن‌ها راهی عالی برای بیان شخصیت و علایق شماست. شما می توانید مارک های مورد علاقه خود را مشخص کنید. چه به برندهای لباس ورزشی مانند نایک و چه برندهای مد لوکس مانند لویی ویتون و شنل را ترجیح می دهید، انتخاب با شماست. و یا اینکه از طرح های مناسبتی مثل شب یلدا، کریسمس در طراحی ناخن استفاده کنید.

ترکیب رنگ های متضاد در فرنچ ناخن

به سراغ ناخن‌های متضاد بروید، ناخن‌هایی که می‌توانند روشن یا لایت، مات یا براق یا حتی ترکیبی از موارد بالا باشند.. مطمئناً، طراحان ناخن می‌توانید به راحتی از طریق ترکیب کردن رنگ‌های سیاه و سفید، یک مانیکور فوق‌العاده زیبا برای شما ایجاد کنند. اما ترکیب سایه‌های مکمل و متضاد، مثلاً موج‌دار، ایده‌ای جذاب‌تر و رنگارنگ‌تر را به ناخن اضافه می کند.
همچنین می توان از رنگ های مات در طراحی ناخن استفاده کرد. استفاده از طرح مات مشکی با ترکیب کمی از براق می تواند جایگزینی برای طرح های سنتی قبلی باشد و جسارت و زیبایی خاصی به ناخن می بخشد.

ناخن نوک فرانسوی کلاسیک – مرواریدی

مانیکور فرانسوی یک ظاهر جاودانه و فوق العاده شیک است. دارای یک رنگ پایه صورتی روشن یا شفاف و نواری از پولیش سفید در بالا است. شکل ناخن شما را برجسته می کند و به کشیده شدن انگشتان شما کمک کند. این یک مانیکور است که می‌توان آن را روی ناخن‌هایی با هر شکل و طولی پوشانید و برای همه مناسبت‌ها از جمله مراسم رسمی مانند عروسی مناسب است. همچنین یک ظاهر ساده و آسان ولی شیک و جذاب به ناخن های شما می دهد.
طرح مرواریدی آن با چسبانیدن مرواریدها روی ناخن باعث ارتقای ناخن نوک فرانسوی کلاسیک به سطح سه بعدی می شود. مروارید یک سنگ قیمتی است که با ظرافت و زنانگی مرتبط است. همچنین نشان دهنده پاکی، خرد، و صلح هستند.

ناخن های براق آمبره

درکاشت ناخن آمبره یا بیبی بومر پس از رنگ پایه از دورنگ در طراحی ناخن که در وسط ناخن در یکدیگر محو می شوند استفاده می شود.
برای افزودن درخشش به کاشت ناخن ، افزودن زرق و برق ظاهری درخشان را روی ناخن ایجاد می کند. در ناخن های کاشت آمبره متمرکز کردن براقی در نوک ناخن ها یک راه عالی برای جلب توجه به شکل ناخن شما است.

ناخن های تابوت(Coffin) شفاف

این شکل ناخن نام خود را به این دلیل گرفته است که شبیه تابوت است، با ناخن هایی که شکل مخروطی و نوک مربع شکل به خود می گیرند. می توان از ترکیب رنگ های متفاوت و همچنین از طرح های کلاسیک روی این ناخن ها استفاده نمود.

ناخن های با رنگ آبی کبالت

رنگ آبی‌ای که در سال 2022 ترند ‌شده است، آبی است که چشمان را جلب می‌کند، جسور و جذاب است.
آبی کبالتی روشن برای طراحی ناخن‌های هندسی یا طرح های فرانسوی استفاده می‌شود. آبی رنگی است که آرامش را تداعی می کند و ما را به یاد اقیانوس یا آسمان می اندازد.
همچنین ناخن های مرمر آبی از ترکیب آبی ملایم و خاموش با آبی پررنگ و تیره یکی از برجسته‌ترین جلوه‌های کاشت ناخن مرمری است. این تکنیک با قرار دادن قطره های لاک در یک کاسه آب و استفاده از ابزار ناخن یا خلال دندان برای چرخاندن آنها به هم ایجاد می شود. می توانید چندین رنگ را ترکیب کنید، آبی تیره و روشن را انتخاب کنید یا سفید یا نقره ای را اضافه کنید. هر الگوی ایجاد شده کمی با هم تفاوت دارد و به ظاهر ناخن های شما حس منحصر به فردی می دهد.

طرح شکوفه های بهاری روی ناخن

استفاده از طرح شکوفه با تم رنگی متناسب، جذابیت زیادی روی ناخن ایجاد می کند.
شکوفه با معصومیت، عشق و پاکی همراه است. می‌توان آن را روی ناخن‌هایی با هر شکل و طولی کشید، و بسته به سلیقه خودتان می‌توانید با رنگ‌های پایه مختلف آزمایش کنید. برای داشتن ظاهری ظریف که برای هر روز مناسب است، از رنگ پایه ناخن، صورتی روشن یا لاک شفاف استفاده کنید.

طراحی ناخن سفید و طلایی

ناخن های سفید، جاودانه و شیک هستند و می توان آنها را در تمام طول سال داشت. نکته خارق‌العاده در مورد ناخن‌های سفید این است که می‌توان آن‌ها را با جزئیات دیگر برای ظاهر منحصربه‌فرد و جالب‌تر جفت کرد. اضافه کردن طلایی می تواند به ناخن های شما حسی لوکس بدهد و این دو رنگ به خوبی با هم جفت می شوند. طراحی درجه یک با چاپ سنگ مرمر که با نواری از طلا برجسته شده است، زیبایی جاودانه را ایجاد می کند.

فرنچ ناخن با طرح های هندسی

طرح های هندسی یک راه عالی برای دستیابی به یک کاشت فوق العاده با حداقل تلاش است. این طرح ها با استفاده از اشکال، زوایا و الگوها در رنگ های مختلف، از رنگ های برجسته و متضاد گرفته تا رنگ های خاموش که مکمل یکدیگر هستند ایجاد می شوند. همچنین یکی از بادوام‌ترین و قوی‌ترین فرنچ های ناخن است که آن را برای افرادی که می‌خواهند یک کاشت کم هزینه داشته باشند، عالی است.

طرح های متفاوت برای هر ناخن

برای کسانی که سلیقه آنها دائم تغییر می کند، طرح ها و الگوهای مختلفی مانند گل و راه راه در رنگ های متفاوت توصیه می کنیم.

استفاده از نمادها در طراحی ناخن

استفاده از نمادها علاوه بر جذابیت و زیبایی الهام گیرنده از آداب و رسوم هستند. بطور مثال ماهی قرمز نشان دهنده ثروت و فراوانی است، پس آن را به معنای واقعی کلمه با کشیدن ماهی بر روی ناخن‌هایتان نشان دهید. و یا استفاده از طرح های متنوع چشم زخم در طراحی ناخن

ناخن با چاپ طرح های حیوانات

این طرح یکی از جذاب ترین و فوق العاده ترین سبک های کاشت ناخن است. از لکه های پلنگ گرفته تا نقش های ببر، پوست گاوی یا گورخری، ناخن های عالی را با هر رنگی برای شما شکل می دهد.
چاپ حیوانی می تواند افزودنی ترسناک به ظاهر شما باشد. این مدل ناخن با طرح حیوانی هرگز از مد نمی افتد.
ناخن‌های با تم چاپی حیوانات یکی از جذاب‌ترین و فوق‌العاده‌ترین سبک‌های مانیکور در سال ۲۰۲۲ هستند که به بهترین شکل علاقه شما را به مد نشان می‌دهند.

مدل جذاب کاشت ناخن 2022 - مدلچی
مدل جذاب کاشت ناخن 2022 – مدلچی

سخن آخر

در این مقاله با جذاب ترین مدل کاشت ناخن فرنچ در سال 2022 آشنا شدیم. شما می توانید با مدلچی، بهترین خدمات کاشت و لمینت ناخن را در تهران و سایر شهرهای کشور، بشناسید.

نوشتهٔ پیشین
لمینت ناخن و وضو
نوشتهٔ بعدی
آموزش ریموو کاور ناخن + هزینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست