بهترین دستگاه کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن جذابیت و زیبایی خاصی به ناخن ها می بخشد. کاشت ناخن به افرادی که دارای ناخن های بدفرم، کوچک، شکننده و ضعیف هستند توصیه می شود. با کاشت ناخن موادی که تشکیل دهنده کاشت هستند به صورت مصنوعی روی ناخن قرار می گیرند و با ابزار مخصوص توسط ناخن کار روی دست ثابت می شوند. برای اینکار نیاز است سطح ناخن توسط سوهان ناخن برقی تراشیده و سطح صافی روی ناخن برای کاشت ایجاد شود. بطور معمول دونوع کاشت ناخن پودری و ژله ای داریم. کاشت ناخن پودری پرکاربردتر و با استحکام تر است. برای کاشت خوب و با کیفیت که در آن نکات بهداشتی و زیرسازی رعایت شده باشد نیاز به یک سری دستگاه کاشت ناخن می باشد. در این مقاله دستگاه های مورد استفاده کاشت ناخن را معرفی می نماییم.

بهترین دستگاه کاشت ناخن چیست؟

پرکاربردترین دستگاه های برقی کاشت ناخن شامل سوهان برقی ناخن، دستگاه ایربراش ناخن، دستگاه پارافین تراپی، دستگاه فن زیر دست، پنکه ناخن و دستگاه UV – LED می باشند. دستگاه سوهان برقی مهمترین و بیشترین استفاده را هنگام کاشت ناخن دارا می باشد. لذا بهت

دستگاه سوهان برقی ناخن

از ابزارهای کاشت ناخن که بسیار با اهمیت است سوهان برقی می باشد. در تمام مراحل کاشت ناخن کاربرد دارد. مدت زمان خیلی کمتری از سوهان دستی برای مرتب کردن و صاف کردن ناهمواری های سطح ناخن ها می برد. برای مصرف خانگی، یا حرفه ای دارای سری و سمباده های مختلف برای استفاده در سالن زیبایی و ناخن کاران حرفه ای دارد.
بهترین سوهان برقی ناخن برای ناخن کاران حرفه ای و سالن های زیبایی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • دارای سرهای متعدد باشد که برای مانیکور و سوهان کشیدن به روش های مختلف بکار رود.
  • قابلیت چرخش چپ گرد و راست گرد داشته باشد.
  • دارای تنظیم کننده دور موتور. دور موتور سوهان ناخن برقی هر چه بیشتر باشد عملکرد آن بهتر است.
  • میزان قدرت سوهان برقی هر چه بیشتر باشد سرعت چرخش آن بیشتر و نتیجه کار با کیفیت تر خواهد بود.
  • قابلیت تغییر سرعت برای قسمت های مختلف ناخن را داشته باشد. بطور مثال بهتر است وقتی کناره های ناخن سوهان کشی می شود سرعت کمتری نسبت به سطح روی ناخن داشته باشد.
  • به دلیل استفاده طولانی مدت از سوهان برقی راحتی کار، خوش دست بودن و وزن آن مهم است.
  • قیمت دستگاه سوهان ناخن با توجه به ویژگی های گفته شده متفاوت می باشد. هرچه قدرت دستگاه بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.
بهترین دستگاه کاشت ناخن
بهترین دستگاه کاشت ناخن – مدلچی

بهترین مارک دستگاه کاشت ناخن

بیشتر دستگاه های سوهان ناخن وارداتی از کشورهای چین و کره جنوبی می باشد. دستگاه سوهان ناخن برقی کره ای منتخب بازار با نمونه مشابه چینی حدود 4 برابر اختلاف قیمت دارد.
دستگاه های چینی معمولاً کپی دستگاه های کره ای هستند و برای کارهای حرفه ای و سالنی مناسب نمی باشند . به دلیل اینکه دستگاه های سوهان ناخن برقی در طول روز زیاد استفاده می شوند دستگاه های چینی توانایی کار طولانی در روز را ندارند.
قیمت دستگاه کاشت ناخن به عواملی چون نوع دستگاه کاشت ناخن، قدرت دستگاه، کشور سازنده دستگاه و سایر موارد تخصصی هر دستگاه بستگی دارد.
بهترین مارک های دستگاه سوهان برقی میکرو ان ایکس، مارتن، استرانگ و بابیلیس را می توان نام برد.

دستگاه ایربراش ناخن

یکی دیگر از ابزار طراحی روی کاشت ناخن می باشد. این دستگاه هوا را با رنگ مخصوص داخل دستگاه مخلوط کرده و به صورت پودر در می آورد و روی ناخن با طرح دلخواه می پاشد. هرچه فشار هوا بیشتر باشد قطره های خروجی کوچکتر و فشار کمتر قطره های بزرگتر روی ناخن بوجود می آید. کار با این دستگاه راحت است و برای ناخن کارهایی که مهارتی در طراحی ناخن ندارند هم مناسب است.

دستگاه فن زیر دست

از مهمترین قسمت های کاشت ناخن سوهان کشی می باشد .وقتی روی ناخن سوهان کشیده می شود گردو غبار ناخن ها پخش می شود. این دستگاه از پخش شدن گرد ناخن جلوگیری می کند. وگرد ناخن ها را در داخل مخزن نگه داری می کند. این دستگاه یک بالشتک مخصوص دارد که وقتی دست روی آن قرار می گیرد دست را اذیت نمی کند. یکی دیگر از مزایای این دستگاه اینست که از معلق ماندن رد وغبار ناشی از سوهان کشی و مانیکور در هوا جلوگیری می کند. این گرد و غبار برای ریه ناخن کار ها و مشتریان بسیار مضر است.

دستگاه پارافین تراپی

ناخن کاران برای مشتریانی که ناخن های خشک و زبری دارند از دستگاه پارافین تراپی استفاده می کنند. این دستگاه گرمابخش است لذا برای دردهای عضلانی نیز از این روش استفاده می کنند. ناخن کار ابتدا قدرت بالای این دستگاه در حالت زیاد پارافین ها را ذوب کرده، سپس روی حالت کم دست یا پا مشتری را داخل دستگاه قرارداده تا پارافین تراپی انجام شود.

پنکه ناخن

خشک کردن لاک های معمولی زمانبر است. برای تسریع در کار مشتریان ناخن کارها از پنکه ناخن برای سریع تر خشک کردن لاک ناخن استفاده می کنند. همچنین برای خشک شدن سریعتر مواد کاشت ناخن نیز از پنکه استفاده می شود.

دستگاه UV – LED

بعد از دستگاه های UV و LED دستگاه UV-LED جدیدترین دستگاه خشک کردن انواع ژل ناخن می باشد. یعنی هم طول عمر لامپ های LED را دارند و هم مانند لامپ های UV قادر به خشک کردن انواع ژل می باشند.
باتجهیز دستگاه UV از لامپ های LED در ساخت آنها استفاده شد که دوام وکیفیت بهتری دارند.

سخن آخر

در این مقاله دستگاه های برقی پرکاربرد در کاشت ناخن و نحوه استفاده از آنها به شما معرفی گردید. کاشت ناخن درحال حاضر مشتریان زیادی دارد لذا مراکز آموزشی زیادی برای کاشت ناخن دایر گردیده است که به صورت حرفه ای آموزش انجام می دهند. اگر کنار آموزش کاشت ناخن نحوه کاربرد دستگاه های کاشت ناخن را یاد بگیرید می توانید یک شغل پردرآمد و جذاب برای خودتان ایجاد کنید. یک ناخن کار خوب و حرفه ای کسی است که در انواع روش های کاشت ناخن مهارت داشته باشد همچنین قادر به استفاده بهینه و بکارگیری دستگاه های کاشت ناخن در کل فرایند کاشت ناخن باشد.

نوشتهٔ پیشین
بهترین ناخن کار در شیراز | سالن خوب برای کاشت ناخن
نوشتهٔ بعدی
معرفی بهترین ناخن کار تهران + قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست