طراحی ناخن پا 2022 + ایده های جذاب کاشت ناخن پا

طراحی ناخن پا 2022، با جدیدترین متد در سالن های زیبایی در حال اجرا شدن است و خانم ها می توانند برای داشتن ناخن هایی زیبا و همچنین سالم به این مراکز مراجعه کنند. مسلما زیبایی و حتی سلامت انگشتان پای شما به اندازه سلامتی ناخن‌ دست هایتان مهم است. بنابراین می توانید با انجام دادن سایر روش های زیبایی مربوط به پا مثل کاشت ناخن، ژلیش، طراحی ناخن پا و حتی زدن لاک، جلوه زیبایی به انگشتان پای خود بدهید.
خیلی از خانم ها فکر می کنند چون که انگشتان پا همیشه در جوراب و کفش هستند، پس نیازی هم به رسیدگی کردن به آن ها وجود ندارد. این حرف کاملا اشتباه است؛ چون که پاهای تمیز و زیبا، نشان دهنده سلامت بدن افراد است و باید همه خانم ها به سلامت این بخش از بدن خود اهمیت زیادی بدهند.

کاشت و طراحی ناخن پا 2022

 

کاشت ناخن پا مدل 2022
کاشت ناخن پا مدل 2022 – مدلچی

 

کاشت ناخن اثر زیادی بر روی زیبایی انگشتان ناخن های شما دارد. از طرفی کاشت ناخن برای افرادی که ناخن هایی نازک، شکننده و حتی بد فرم دارند، واجب است. علت این کار هم این است که کاشت ناخن مقاومت صدف ناخن را تا حد زیادی بالا می برد و باعث زیباتر شدن و جذابیت بیشتر انگشتان پای خانم ها می شود.
یکی از مزایای انجام کاشت ناخن این است که بعد از آن لاک ناخن ترک نمی خورد و خراب نخواهد شد. از طرفی ماندگاری کاشت ناخن زیاد است و لاک ناخن تا دو هفته بر روی انگشتان پا به خوبی باقی می ماند. همچنین انجام دادن کاشت ناخن، سریع و آسان بوده و می توان این روش را برای مخفی کردن ناخن‌ های آسیب دیده و حتی شکسته به کار برد‌.

آموزش کاشت و طراحی ناخن پا ساده و شیک

به طور کلی مراحل کاشت ناخن پا با کاشت ناخن های دست، متفاوت نیست و به همان روش انجام می شود. کاشت انگشتان پا به صورت زیر انجام می گیرد.

 • زیرسازی
 • تیپ گذاری انگشتان پا
 • مواد گذاری
 • سوهان کشی ناخن
 • از بین بردن ایرادات و ناهمواری ها

مرحله اول: زیر سازی کردن

به طور کلی، زیر سازی کردن ناخن های پا مثل زیر سازی انگشتان دست انجام می گیرد. اما برای زیر سازی کردن ناخن های پا باید بیشتر دقت کرد؛ چون که احتمال به وجود آمدن عفونت و حتی قارچ در انگشتان پا بالاتر از ناخن های ‌دست است. قبل از کاشت، مشتری باید پاهای خودش را با آب و صابون به خوبی بشوید و با استفاده از ترکیبات ضدعفونی کننده، انگشتان پایش را ضد عفونی کند. برای زیر سازی کردن کاشت ناخن پا ابتدا باید پدیکور خشک انجام داد و سپس سطح ناخن را تراشید.

مرحله دوم کاشت: تیپ گذاری کردن

برای انجام کاشت ناخن پا روش های زیادی وجود دارد که یکی از این راه ها تیپ گذاری کردن برای بلند شدن قد ناخن است. مراحل تیپ گذاری مواد بر روی انگشتان پا به صورت زیر است.

 • انتخاب کردن سایز مناسب تیپ
 • چسباندن تیپ بر روی ناخن
 • از بین بردن خطوط تیپ
 • فرم دهی به تیپ

مرحله سوم کاشت: مواد گذاری کردن

مواد گذاری برای کاشت ناخن پا دخترانه هیچگونه تفاوتی با مواد گذاشتن بر روی ناخن های دست ندارد. به طور کلی مراحل مواد گذاری در کاشت ناخن پا به صورت زیر انجام می شود.

 • آغشته کردن سطح صدف و پوست اطراف ناخن پا به محلول ضد قارچ
 • آغشته کردن سطح صدف ناخن به پرایمر ( ترجیحا پرایمرهای بدون اسید)
 • شروع مواد گذاری کردن از خط فرمر، بغل و بالای ناخن پا
 • نکته: توجه داشته باشید که لایه مواد نباید خیلی ضخیم یا حتی خیلی نازک باشد.

مرحله چهارم از آموزش کاشت ناخن پا: سوهان کشی کردن

به طور کلی برای انجام دادن یک سوهان کشی اصولی، بهتر است مراحل زیر انجام بگیرد تا فرم ناخن های پا هموار و جذاب به نظر برسند:

 • از بین بردن ناهمواری های حاصل از مرحله قبلی به وسیله سر سوهان های الماسه استوانه ای سرگرد
 • دورگیری مواد با استفاده از سر سوهان های مانیکور استوانه دورگیر
 • ایجاد فرم نهایی با استفاده از سر سوهان های الماسه استوانه ای
 • درست کردن فرم بغل و حتی بالای ناخن به وسیله سوهان دستی

مرحله پنجم: رفع کردن ناهمواری ها

آخرین مرحله از کاشت ناخن پا، از بین بردن ناهمواری های احتمالی از روی ناخن است. برای این کار می توان از سرسوهان های کاغذی نرم استفاده کرد تا رد سرسوهان های الماسه و دستی از بین برود. در این مرحله، می توان طراحی ناخن پا را انجام داد؛ بعد از خشک شدن لاک، هم باید از روغن کوتیکول استفاده کرد.

عوامل موثر بر روی قیمت کاشت ناخن پا

 

قیمت کاشت ناخن پا
قیمت کاشت ناخن پا – مدلچی

 

به طور کلی هزینه کاشت ناخن و طراحی ناخن مثل طراحی ناخن پا زمستانی، به عواملی همچون مکان سالن و مهارت ناخنکار بستگی دارد. از طرفی طراحی هر انگشت ناخن هم هزینه جداگانه ای دارد. از سایر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کاشت ناخن می توان به جنس مواد به کار رفته در این کار اشاره کرد. هر چقدر که جنس این مواد بهتر و ماندگارتر باشد، قیمت کاشت ناخن هم بیشتر خواهد بود. از سایر عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه کاشت ناخن می توان به نوع طراحی مثل ژلیش، لمینت و غیره اشاره کرد.

سخن پایانی

کاشت ناخن برای انگشتان پا برای اصلاح کردن فرم ناخن هایی که دفرمه یا شکسته شده اند، گزینه مناسبی است. بنابراین برای اصلاح کردن فرم ناخن و همچنین زیباتر شدن آن می توان از این روش استفاده کرد‌. از طرفی کاشت ناخن برای افرادی که صدف شکننده ای دارند، مناسب خواهد بود؛ چرا که با این کار می توان مقاومت ناخن های پا را بیشتر کرد.
اگر می خواهید برای انگشتان پای خود، کاشت ناخن انجام بدهید، حواستان باشد که به یک سالن مطمئن مراجعه کنید. به طور کلی اگر کاشت ناخن به صورت اصولی انجام نشود، ممکن است باعث به وجود آمدن قارچ در ناخن هایتان بشود. بنابراین اگر به دنبال یک کاشت ناخن جذاب هستید، عبارت طراحی ناخن پا 2022 یا دیزاین پا را در گوگل جستجو کنید و طرح مورد نظر خود را به ناخنکارهای حرفه ای نشان بدهید تا دقیقا همان طرح را بر روی ناخن های پای شما به وجود بیاورند.

نوشتهٔ پیشین
بهترین ناخن کار ژلیش | معرفی بهترین ناخن کارها سال 1401
نوشتهٔ بعدی
کاشت ناخن در بارداری | نکات مهمی که نمی دانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست