بهترین ناخن کار در شهرک غرب تهران

بهترین ناخن کار در شهرک غرب تهران به شما کمک می کند تا کاشت ناخن زیبایی داشته باشید. کاشت ناخن، زیبایی دست ها را دو چندان می نماید و به افراد کمک می کند تا ناخن هایی کشیده داشته باشند. کاشت ناخن مزیت های زیادی دارد و شما می توانید طرح های دلخواه خود را روی ناخن هایتان طراحی نمایید.
کاشت ناخن علاوه بر ظرافت و زیبایی که ایجاد می کند، باعث می شود که ناخن استحکام لازم را بدست آورد. اگر می خواهید اطلاعات کامل تری راجب کاشت ناخن و بهترین مرکز کاشت بدانید، بهتر است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

معرفی کامل انواع کاشت ناخن در سال 1401

 

کاشت ناخن مدل 1401
کاشت ناخن مدل 1401

 

بانوان به دلایل مختلفی کاشت ناخن را انجام می دهند، ولی یکی از مهم ترین این دلیل ها زیبا شدن ناخن است. کاشت ناخن انواع متفاوتی دارد که هر مدل آن برای یک دست مناسب است. در پایین انواع کاشت ناخن را مشاهده می کنید:

 • کاشت ناخن قالبی: یکی از بی کیفیت ترین کاشت ناخن ها، کاشت قالبی است. در این مدل، مواد مورد نیاز روی ناخن مصنوعی قرار می گیرد و پس از استفاده از ضد قارچ روی ناخن قرار می گیرد. در این نوع کاشت از سوهان ناخن استفاده نمی کنند، به همین دلیل ممکن است که بعد از مدتی ناخن ها هوا بگیرد. افرادی که قصد دارند ناخن های قالبی بکارند بهتر است، ناخن هایی یک دست داشته باشند؛ زیرا اگر ناخن ها یکسان نباشد کاشت به شکل مرتبی در نمی آید.
 • کاشت ناخن پودری: کاشت ناخن پودری، هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ مقاومت جایگاه اول را به خود اختصاص داده است. در این نوع کاشت، ناخن مصنوعی روی دست قرار می گیرد و بنا به سلیقه شما کوتاه می شود و پس از ایجاد طرح هایی مختلف روی آن، به ناخن چسبیده می شود.
 • کاشت ناخن ژله ای: موادی که برای کاشت ناخن ژله ای استفاده می کنند، آماده است که بعد از زدن ضد قارچ، از آن ها بر روی ناخن استفاده می کنند. برای خشک کردن مواد ژله ای از دستگاه UV استفاده می نمایند.
 • کاشت ناخن میکس: همان طور که از اسم این کاشت پیداست، مواد ناخن به شکل ترکیبی روی دست قرار داده می شوند. از آنجایی که برای کاشت ناخن های میکس از وسایل زیادی استفاده می کنند؛ به همین دلیل نسبت به سایر کاشت ها گران تر است.

دلیل ترک خوردن بعد از کاشت ناخن چیست؟

بهترین ناخن کار در شهرک غرب تهران کاشت های متفاوتی انجام می دهد. علت ترک خوردن کاشت ناخن به عوامل متعددی بستگی دارد که در پایین بعضی از این عوامل را مشاهده می کنید:

 • یکی از دلایل ترک ناخن، سوهان کشی بیش از حد آن است؛ زیرا ناخن نازک شده و در اثر برخورد با وسیله ای ممکن است که ترک بردارد.
 • ممکن است مواد استفاده شده فاسد بوده یا مقاومت کافی را نداشته باشد.
 • اکثر کاشت های ژله ای ترک می خورند؛ زیرا این کاشت نسبت به سایر کاشت ها طول عمر چندانی ندارند.

معایب کاشت ناخن که حتما باید بدانید

مطمئنا شما می دانید که هر چیزی که در اطرافمان وجود دارد و ما از آن استفاده می کنیم، در کنار مزیت هایی که دارد، معایبی نیز به همراه داشته که کاشت ناخن از این قاعده جدا نیست. در پایین معایب کاشت ناخن را مشاهده می کنید:

 1. احتمال جدا شدن ناخن از بستر: کاشت ناخن در صورت شکستن، ممکن است که به خود ناخن اصلی آسیب برساند و باعث شکستن آن شود. معمولا ناخن هایی که کاشت های بلندی داشته اند زودتر می شکنند و باعث جدا شدن ناخن اصلی از بستر می شوند.
 2. احتمال ابتلا به سرطان ریه: شاید فکر کنید که این احتمال اصلا ممکن نیست؛ اما بهتر است بدانید که در تحقیقات علمی ثابت شده که در هنگام کاشت، گاز های سمی تولید می شود که باعث بیمار شدن ریه می گردد. به همین دلیل کاشت های زیاد احتمال ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد.
 3. قارچ ناخن: هنگام کاشت ناخن از مواد ضد قارچ استفاده می کنند؛ اما ممکن است که ضد قارچ ها فاسد و یا به اندازه کافی روی ناخن نباشد؛ به همین دلیل بعد از کاشت ممکن است که ناخن زرد، قهوه ای و سبز شود. اگر جلوی تکثیر قارچ ها را نگیرید ممکن است که منجر به قطع شدن انگشتان شما گردد.
 4. تاپ شاین: از تایپ شاین ها برای حفاظت از ناخن ها استفاده می کنند؛ زیرا تایپ شاین ها نقش حفاظتی را دارند.

اساسی ترین مواد مورد نیاز در کاشت ناخن

برای کاشت ناخن از مواد زیادی استفاده می کنند که اغلب این مواد شیمیایی هستند و برای ناخن ضررهایی دارند. کاشت ناخن به وسیله چند مواد اصلی انجام می شود که در پایین این متریال را مشاهده می کنید:

ضد قارچ ها: ضد قارچ ها یکی از مهم ترین موادی به شمار می روند که قبل از کاشت ناخن از آن استفاده می کنند. دلیل استفاده از ضد قارچ برای جلوگیری از قارچ پوست است.

پرایمر: از پرایمرها برای چسباندن مواد به روی ناخن استفاده می کنند. پرایمرها با چسب های عادی فرق می کنند؛ به همین دلیل است که کاشت تا مدت زیادی روی ناخن باقی می ماند.

پودر: پودرها یکی از پر تنوع ترین مواد کاشت ناخن هستند؛ زیرا برای کاشت های مختلف از پودر های متنوعی استفاده می کنند.

بهترین ناخن کار در شهرک غرب تهران

 

بهترین ناخن کار غرب تهران
بهترین ناخن کار غرب تهران

بهترین ناخن کار در شهرک غرب تهران برای کاشت ناخن از رنگ های شاد استفاده می کند تا زیبایی دست شما را چند برابر نماید. برای کاشت ناخن، بهتر است نکاتی را رعایت کنید که این نکات عبارت اند از: کاشت ناخن به طور پی در پی صورت نگیرد، هنگام کاشت ناخن از ماسک استفاده کنید تا گاز های موجود در هوا وارد ریه نشود، اگر به این مواد حساسیت دارید حتی از ناخن مصنوعی نیز استفاده نکنید.
برای کاشت ناخن از رنگ های گرم استفاده نمایید و همچنین به حالت دست خود توجه زیادی داشته باشید. مثلا اگر دست شما باریک و کشیده است کاشت ناخن کوتاه را انجام دهید؛ اما اگر دست های شما کوچک و پر بوده، بهتر است کاشت ناخن شما بلند باشد.

نوشتهٔ پیشین
دلایل افتادن کاشت ناخن
نوشتهٔ بعدی
گوده کاشت ناخن چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست