معرفی بهترین مواد کاشت ناخن + نکات طلایی در استفاده

بهترین مواد کاشت ناخن کدام است؟ کاشت ناخن چیست؟ کاشت ناخن توسط یک دندانپزشک خانم در اواخر دهه پنجاه کشف شد که موقع کار با دستگاه تراش ناخنش صدمه می بیند و با همان دستگاه تراش دندان یک ناخن مصنوعی درست می کند. از اون موقع تا حالا بازار ناخن کاران داغ است، راجب مواد کاشت ناخن نیز می توانیم بگوییم که بهترین مارک های مواد کاشت ناخن، هم به صورت اورجینال و هم به صورت تقلبی به بازار عرضه می شوند؛ بنابراین هنگام خرید متریان ناخن کاری باید دقت کنید که فروشگاه معتبر است.
اما نکته مهم موقع خرید مواد کاشت ناخن چیست؟ مارک مواد کاشت خیلی اهمیت زیادی دارد؛ چون اگر مواد بی کیفیت باشد، ناخن مشتری قارچ می زند و باعث ایجاد بیماری های عفونی می شود. از طرفی متریال بی کیفیت کار شما را زیر سوال می برد و مشتری دیگر به شما مراجعه نمی کند. در حالت کلی می توانیم بگوییم که یک مواد خوب علاوه بر زیبایی، باید دوام بیشتری نیز داشته باشد و ناخن کاران حرفه ای تفاوت مواد فیک و اصل را به خوبی می دانند. توصیه ما به شما اینست که دستان خود را به ناخن کاران حرفه ای بسپارید.

معرفی بهترین متریال کاشت ناخن به همراه آموزش این هنر

بهترین مارک ها بعد از مراحل آزمایشی در آزمایشگاه، توسط ناخن کاران ماهری نیز تست می شوند؛ اگر مواد اصل باشد مورد تأیید قرار می گیرد. نمایندگی این مارک ها که بعد از تست به بهترین مواد کاشت ناخن در ایران معروف می شوند، دوره های آموزشی نیز برگزار می کنند تا کسانی که خواهان این حرفه هستند، بتوانند آن را یاد بگیرند. این برندها به دو صورت تولید می شوند که بعضی ها زود خشک و بعضی دیر خشک هستند که البته هر دو متریال در کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرند. ناخن کار باید در این حرفه هم صبور و هم خلاق باشد؛ ناخن کاری که اهمیت کارش را می داند از مواد اصل استفاده می کند تا امنیت و آسایش شغلش از بین نرود.
اگر شما نیز خواهان این حرفه هستید، برای آموزش حتما به شرکت های معتبر کاشت ناخن بروید؛ چون با قیمت مناسب و در فضای شیک آموزش می دهند. برای حرفه ای شدن در این کار همانطور که گفتیم باید در طراحی روی ناخن خلاق باشید، چون این خلاقیت یکی از اصلی ترین هنرهای ناخن کاران است، در کنار آموزش کاشت ناخن، ترمیم کاشت ناخن و ریموو کاشت ناخن را نیز آموزش می دهند. برای شروع در این حرفه چند وسیله از جمله، ناخن گیر، قیچی، عقب زن، گوشت گیر، سوهان، بافر و غیره نیاز است. اگر شما با حوصله باشید و از مواد اصل استفاده کنید، قطعا به مرور زمان مشتریان زیادی خواهید داشت؛ پس به نکات گفته شده توجه ویژه داشته باشید.

بهترین متریال کاشت ناخن - مدلچی
بهترین متریال کاشت ناخن – مدلچی

بهترین مواد کاشت ناخن پودری و مزایا و معایب کاشت ناخن

یکی از نکات مهم در کاشت ناخن اینست که حتما با مواد کاشت آشنا باشید؛ چون عدم آشنایی، خطراتی را به همراه دارد، مثلا یکی از مواد لازم در کاشت، مایع ضد قارچ است. مایع ضد قارچ هم باعث جلوگیری از ایجاد قارچ روی ناخن می شود و هم ماندگاری کاشت را افزایش می دهد. از جمله مواد مهم دیگر پرایمر است که مانند چسب عمل می کند و دوام کاشت را افزایش می دهد. در حالت کلی پودر کاشت ناخن در ترکیب با لیکویید به حالت خمیر مانند ایجاد می شود که با استفاده از این مواد می توان عمل کاشت ناخن را انجام داد. در پایان کار، موقع کاشت، ناخن کار باید از مایع بیس کات نیز استفاده کند؛ چون این مایع از ایجاد زردی صدف ناخن جلوگیری می کند.
اکثرا موقع کاشت از روش کاشت پودری استفاده می کنند؛ چون به داشتن ناخن هایی زیبا و مرتب کمک زیادی می کند و جزو روش های مقاوم و ابتدایی است؛ به همین دلیل طرفدار زیادی دارد. کاشت ناخن پودری همانطور که گفتیم با دو ماده ترکیب می شود که بعد از سوهان کشی به ناخن چسبانده شده و با دستگاه تراش هر مدلی که مشتری می خواهد می توان روی ناخن ایجاد کرد. از همه مهم تر، این روش قیمت مناسبی نسبت به بقیه روش ها دارد. در مورد مزایای کاشت ناخن نیز می توانیم بگوییم که هم باعث زیبایی دست و هم باعث ترک عادت بد، مثل جویدن ناخن می شود؛ همچنین کاشت ناخن معایبی نیز به همراه دارد؛ به طور مثال، اکسیژن به صدف ناخن نمی رسد و بعد از مدتی ناخن تغییر و حتی تغییر ریشه می دهد.

آموزش کاشت ناخن در منزل چقدر هزینه دارد؟

آموزشگاه های معتبر آرایشگری برای کارآموزان، کاشت ناخن را از مبتدی تا تخصصی آموزش داده و مدارک بین المللی ارائه می دهند. برای ناخن کار باید کیفیت مواد در اولویت باشد، یعنی قیمت در درجه دوم قرار بگیرد؛ چون تدوام حضور مشتری به کیفیت مواد و کاشت بستگی دارد. مواد کاشت ناخن در برندهای مختلفی داخل بازار وجود دارند؛ فقط قبل از خرید در مورد بهترین مواد کاشت ناخن تحقیق کنید تا از اصل بودن متریال مورد نظر مطمئن شوید. در مورد آموزش کاشت ناخن در منزل نیز می توانیم بگوییم که افرادی که به این هنر علاقه دارند می توانند در خانه با گوشی، با کمترین هزینه آموزش های لازم را دریافت نمایند.

سخن پایانی

بالطبع اگر شما بخواهید که یک ناخن کار حرفه ای باشید و حضور مشتری ها افزایش یابد، باید از مارک های معروف ایرانی یا آمریکایی استفاده کنید. این برند ها قیمت بیشتری خواهند داشت که این قیمت برای یک ناخن کار حرفه ای که سلامت مشتری و آسایش کارش در اولویت است زیاد اهمیتی ندارد. در مورد قیمت بهترین مواد کاشت ناخن جدید نیز نمی توانیم دقیق اشاره کنیم؛ چون بازار هر روز دچار نوسان قیمت بوده و ازهمه مهم تر می توانیم بگوییم که به مکانی که کاشت را در آنجا انجام می دهند بستگی دارد؛ یعنی این کار یک هنر محسوب می شود و هر کسی هر قیمتی که بخواهد می تواند روی هنرش بگذارد.

نوشتهٔ پیشین
بهترین ناخن کار کاشان با قیمت مناسب
نوشتهٔ بعدی
بهترین ناخن کار در قم | قیمت کاشت ناخن در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست