بهترین مارک پودر کاشت ناخن + لیست قیمت روز

بهترین مارک پودر کاشت ناخن را می شناسید؟ آیا می دانید که مدلچی ضمن ارائه لیست قیمت روز این محصولات، خریدی مطمئن را برای شما رقم خواهد زد؟ حتما در این خصوص با مشاورین ما در ارتباط باشید.

کاشت ناخن پودری

چندین شیوه برای کاشت ناخن وجود دارد ولی کاشت پودری ناخن از جذاب ترین و مقاوم ترین روش کاشت است. کاشت پودری ناخن بیشتر رنگ های کریستالی، صورتی، سفید و هلویی می باشد. در پودر نوع کریستالی رنگ با ترکیب شدن با لیکوئید به صورت بی رنگ روی ناخن قرار می گیرد. پودر صورتی وقتی روی ناخن قرارمی گیرد ملایم تر می شود و ناخن از زیر آن دیده می شود.
پودرهای رنگی ناخن خاصیت پوشانندگی دارند و ناخن را کامل کاور می کند. ودارای تنوع رنگ زیادی هستند .
آیا تا به حال فکر کرده اید که پودر کاشت ناخن چگونه کار می کند؟ چگونه ساخته شده است؟ کدام پودر بهتر است؟
اولین چیزی که باید بدانید اینست که پودر باید با مونومر ساخته شود. از آنجایی که مونومر آبگریز است، و در آب حل نمی شود به صورت دانه های ریز معلق می ماند. برای همین کاتالیزورها و سایر افزودنی های مورد نیاز به مونومر اضافه می شوند. با اینکار آب تخلیه می شود و در نتیجه دانه ها خشک می شوند.
کارخانه های مختلف برای ساختن پودر ناخن فرآیندهای متفاوتی دارند، اما در نهایت هر چه پودر سریعتر چرخانده شود، ریزتر خواهد بود. هنر ساخت بهترین پودر و مایع اکریلیک آسان و ارزان نیست.
اکریلیک ارزان از فرآیندها و مواد تشکیل دهنده بهترین پودر و مایع اکریلیک استفاده نمی کند. به سادگی نمی توان یک اکریلیک را به قیمت کم بفروشد بطوریکه تمام مواد تشکیل دهنده را داشته باشد و مسیر ساخت موارد گران قیمت تر را طی کرده باشد. مواد بی کیفیت به ناخن شما آسیب جدی وارد می کند.

کاشت ناخن با پودر با استفاده از فرمر

هنگامی که در کاشت ناخن، مشتری قد بلندتر یا فرم خاص برای ناخن بخواهد، از فرمر استفاده می شود. فرمر در مرحله موادگذاری فرم دلخواه را برای مشتری ارائه می دهد.
در بعضی ناخن ها به دلیل فرم خاصی که صدف ناخن دارد، تیپ گذاری بسیار سخت و یا حتی غیر ممکن است. برای این ناخن ها می توان از فرمر استفاده کرد. کاشت ناخن پودری نیاز به دستگاه ندارد و مواد به راحتی روی ناخن خشک می شوند.

کاشت ناخن قالبی با پودر

استفاده از قالب کریستالی برای کاشت ناخن استفاده می شود. سرعت این کاشت بسیار بالا می باشد. سطح صاف و یکدست و هم شکل بودن ناخن ها به دلیل استفاده از قالب می باشد.
درکاشت ناخن باید دقت شود کار به درستی انجام شود تا از هوا گرفتن ناخن و بروز بیماری های قارچی جلوگیری شود.

معرفی انواع بهترین مارک پودر کاشت ناخن

انواع برندهای پودر کاشت ناخن
انواع برندهای پودر کاشت ناخن

قطعا برای تمامی افرادی که در حوزه کاشت ناخن فعالیت دارند، آشنایی با برندهای معروف پودر ناخن و همچنین قیمت روز آنها، اهمیت داشته است. در این قسمت به معرفی مشهورترین این برندها خواهیم پرداخت:

پودر ناخن آی ان ام (INM)

ماندگاری بالا، کیفیت مناسب و استحکام بالا از ویژگی هاس این برند می باشد که باعث گردیده محبوبیت زیادی داشته باشد.

پودر ناخن ان بی آی (nBI)

این پودر شفافیت زیاد و جلوه فوق العاده ای به فرنچ ناخن می دهد. این پودر خاصیت صاف شوندگی دارد. مناسب برای افراد آماتور و حرفه ای. این پودر از کیفیت بالایی برخوردار است و پس از کاشت شفافیت خاصی ره ناخن ها می دهد.
پودر کاشت ناخن nbi یک برند با کیفیت و بهترین مارک پودر کاشت ناخن است . این پودر کاشت یک شفافیت خاصی به ناخن های شما می دهد. این پودر در گرما و سرما یا هوای خشک و مرطوب روی ناخن کریستاله نمی گردد.
قیمت حدودی این برند پودر کاشت ناخن، به شرح ذیل می باشد:

پودر کاشت ناخن 1000 گرمی NBI

تومان 1,450,000

پودر کاشت ناخن 180 گرمی NBI

تومان 640,000

پودر کاشت ناخن 28 گرمی NBI

تومان 130,000

پودر ناخن هرلیچ(Herrlich)

این پودر دارای فرمول خاص برای ناخن های حساس مناسب است. از مزایای این پودر رنگ های متفاوت، بدون زردی، ماندگاری طولانی، شفافیت واستحکام، چسبندگی زیاد وسازگار با مواد دیگر برندها است.

پودر ناخن نوباراکس(Nobaraxe)

این پودر روی ناخن بافت محکمی ایجاد می کند که کار ناخن کار را در هنگام سوهان کشی به دلیل نرم شدن بافت راحت تر می کند. هم برای مبتدی کارها و حرفه ها کاربرد دارد.

پودر ناخن برن پرتی(Born Pretty)

این برند از برندهای مطرح جهانی است که کیفت محصولات آن مطابق با استاندار جهانی است و از انتخاب های ناخن کارهای حرفه ای است. این پودر استحکام و ماندگاری بالایی دارد. این پودر در دماهای سرد و گرم، تغییر رنگ می‌دهد.
پودر ناخن یوآر شوگر( UR SUGAR)، یکی از زیرشاخه‌های برند born pretty است .

پودر ناخن کنیتکس (Kinetics)

پودری پلیمری همراه با منومر با ترکیب مواد عالی باعث صاف شوندگی و شفافیت زیبایی به ناخن ها می بخشد. از مزایای این برند پودر اینست که در سرما و گرما کریستاله نمی شود. جلوه طبیعی پودر هلویی جزء پرمصرف ترین و محبوب ترین رنگ این برند است که ناخن را کاملاض طبیعی نشان می دهد.

پودر ناخن تروزانی (TROSANI)

برند تروزانی ار برندهای معروف آلمانی در صنعت ناخن می باشد. این برند محبوب جهانی طرفدار زیادی در سالن های زیبایی ایران دارد.

پودر ناخن برند میاسکرت(Mia Secret)

برند میاسکرت از برندهای آمریکا و دارای رتبه پرفروش در زیبایی و مراقبت شخصی است. تولید این پودر تحت شدیدترین کنترل کیفیت، سازگار با محیط زیست انجام می شود. این پودر دارای رنگ های متفاوتی است که رنگ صورتی آن طبیعی ترین رنگ روی ناخن می باشد.

پودر ناخن ساویلند(Saviland)

برای مبتدیان مفید است که می خواهند ناخن های مد روز را تمرین کنند. پودر ناخن اکریلیک ساویلند باکیفیت است که می تواند شفافیت رنگ، پوشیدن طولانی مدت را تضمین کند و از زرد شدن یا کدر شدن آن جلوگیری کند. سیستم پودر اکریلیک یک لایه محافظ ایجاد می‌کند، ناخن‌های بلندتر و محکم‌تری را ایجاد می‌کند که شکافته یا پوسته نمی‌شود.
پودر اکریلیک ساویلند از ماده طبیعی ساخته شده است که غیر سمی، سالم و دوستدار محیط زیست است.

پودر ناخن اکریلیک یانگ نایلز(Yong Nails)

پودرهای اکریلیک یانگ نایلز، روکش ایجاد شده قوام بی عیب و نقص و چسبندگی عالی دارد. این پودر حرفه ای پایه ای قوی برای تقویت ناخن ایجاد می کند.

پودر ناخن مدلونز(MODELONES)

این برند فرانسوی از فرمول ویژه پیشرفته بدون زردی ساخته شده است که از تغییر رنگ جلوگیری می کند. سازگار با سایر محصولات ناخن .ماندگاری بالا و ایجاد لایه محافظ سخت روی سطح ناخن از مزایای این پودر ناخن است.

پودر ناخن مورووان(MORONAN)

این پودر ناخن صورتی شفاف با سطح صاف و چسبندگی بالا می تواند شفافیت رنگ، پوشیدن طولانی مدت و جلوگیری از زردی یا کدر شدن را تضمین کند. یک لایه محافظ برای تقویت ناخن های بلندتر و قوی تر بدون ترک یا پوسته شدن ایجاد می کند. با قابلیت هم سطح شدن و چسبیدن به ناخن طبیعی باعث می شود پودر ناخن حدود 3 هفته دوام بیاورد.

پودر ناخن هارمونی(Harmony)

از آنجائیکه کیفیت پودر ناخن بسیار مهم است این برند دارای کیفیت بالا و دارای دوام واستحکام بالا. کاران بر اساس حجم کار سایزهای مختلف این محصول را سفارش می دهند.
قیمت حدودی این برند پودر کاشت ناخن، به شرح ذیل می باشد:

پودر کاشت ناخن هارمونی 105 گرمی
725,000تومان

پودر کاشت ناخن هارمونی 660 گرمی
2,750,000 تومان

پودر کاشت ناخن هارمونی 28 گرمی
230,000 تومان

پودر کاشت ناخن پرو(PRO)

پودر ناخن پرو ساخت کشور هلند، برای کاور ناخن گزینه مناسبی است. کیفیت بالا، رنگ طبیعی صورتی و قیمت مناسب در ایران دارای محبوبیت بالایی دارد. سایز بزرگ این محصول برای ناخن کاران حرفه ای که مشتری زیادی دارند مقرون به صرفه است. ترکیب این پودر با لیکوئید یک ماده خمیری درست می شود که فرم خوب ومناسبی روی ناخن داده می شود.
قیمت حدودی این برند پودر کاشت ناخن، به شرح ذیل می باشد:

پودر کاشت ناخن هلویی تیره 300 گرم پرو PRO
تومان 1,199,000

پودر کاشت ناخن 450 گرمی کاور پیچ پرو PRO
1,400,000 تومان

پودر کاشت ناخن 180 گرم پرو PRO
580,000 تومان

پودر کاشت ناخن 40 گرم پرو PRO
170,000 تومان

پودر ناخن شاینی نیل(Shiny Nial)

پودر کاشت ناخن شاینی نیل وزن 30 گرم
۱20,0۰۰ تومان

پودر کاشت ناخن شاینی نیل وزن 50 گرم
۱65,0۰۰ تومان

پودر کاشت ناخن اینوا (Inova)

یکی از پرطرفدارترین پودر ناخن در ایران می باشد. کارخانه سازنده آن آمریکا است. کیفیت بالا، چسبندگی بالا، بدون گرد وغبار، دارای زمان لازم برای فرم دهی ناخن، رنگ صورتی شفاف و جلوه ویژه طبیعی به ناخن و تاییدیه FDA آمریکا از بارزترین ویژگی های این محصول است.
قیمت حدودی این برند پودر کاشت ناخن، به شرح ذیل می باشد:

پودر کاشت ناخن اینوا مدل PW50 وزن 50 گرم

230,0۰۰ تومان

پودر کاشت ناخن اینوا مدل Pcp30 وزن 30 گرم

۱90,0۰۰ تومان

سخن آخر

در این مقاله به معرفی انواع بهترین مارک پودر کاشت ناخن پرداختیم. در انتخاب پودر کاشت ناخن مهمترین آیتم ها کیفیت بالا، چسباندگی بالا و میزان زمان لازم برای فرم دهی به ناخن ها است که می بایستی درنظر گرفته شود. از محبوبت ترین برندهای پودر کاشت ناخن در ایران، Pro و Nbi هستند.

نوشتهٔ پیشین
تفاوت کاشت ژل و پودر ناخن + 10 نکته مهم انتخاب کاشت ناخن
نوشتهٔ بعدی
تفاوت ژلیش و لمینت ناخن چیست؟

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست