کاشت بیبی بومر چیست؟ | آموزش چگونگی انجام

کاشت بیبی بومر چیست؟ در اوایل قرن هجدهم همه زنان پوست پسته را روی صفحه ناخن خود می چسباندند و سپس رنگ می زدند ولی در سال 1954 میلادی یک دندانپزشک زن توانست با دستگاه تراش دندان، اولین کاشت بیبی بومر را انجام دهد. این کاشت در همان ابتدا هم بین زنان بسیار سروصدا پیدا کرد و محبوبیت زیادی را به دست آورد.
در حالت کلی امروزه خانم های زیادی کاشت انجام می دهند و درواقع کاشت، ناخن و دست را زیبا نشان می دهد و بعضی افراد این مدل کاشت را در منزل انجام می دهند؛ ولی ما توصیه می کنیم که حتما این کار را به فرد متخصصی بسپارید؛ چون بسیار کار حساسی است. علاوه بر این سوالات شاید از خود بپرسید که کاشت ناخن بیبی بومر چه مراحلی دارد؟ و چه فرقی بین بیبی بومر و آمبره است؟ برای دریافت پاسخ این سوالات، پیشنهاد می کنیم با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

کاشت بیبی بومر چیست؟

 

کاشت بیبی بومر ناخن
کاشت بیبی بومر ناخن

کاشت بیبی بومر یکی از کاشت های ساده ناخن است که فقط از دو رنگ استفاده می شود و یکسری مراحل دارد؛ مثلا گام اول، ریمو کاشت قبلی و آماده سازی ناخن است، یعنی دست های مشتری را ضدعفونی می کنند تا میکروب ها از بین برود و زیر ناخن ها را کامل تمیز می نمایند و بلافاصله آن ها را سوهان می کشند تا فقط سه میلی متر باقی بماند. قدم بعدی قالب گذاری و زدن پرایمر است که در این مرحله قد ناخن طبیعی را با ناخن گیر دو سانت کوتاه می کنند؛ سپس قالب انتخاب شده توسط مشتری را روی ناخن می چسبانند و پرایمر را که همان ضد قارچ است روی ناخن می زنند.
قدم سوم پودرگذاری بوده که قبل از این مرحله دوباره زیر ناخن ها را تمیز می کنند تا از ایجاد قارچ زیر ناخن جلوگیری شود، سپس به اندازه قالب تعیین شده پودرگذاری می کنند. مرحله چهارم نیز سوهان کشی است، در این مرحله سعی می کنند که دورگیری پودر را انجام دهند تا ناخن ها، صاف و یک دست شوند و سپس لاک سفید رنگ به صفحه ناخن می زنند. در گام آخر نیز روی صفحه ناخن لاک دوم که هلویی یا صورتی است را می زنند و دوباره سوهان کشی می کنند تا ناهمواری ها از بین برود.

فرق بیبی بومر و آمبره در چیست؟

کاشت آمبره، تفاوت زیادی با کاشت بیبی بومر با لاک ندارد و در حالت کلی در هر دو تکنیک از رنگ های سفید و هلویی استفاده می شود؛ فقط با این تفاوت که در کاشت بیبی بومر رنگی باید فاصله رنگ سفید با رنگ هلویی حفظ شود، ولی در کاشت آمبره رنگ هلویی با رنگ سفید ترکیب می شود. این مدل کاشت ها طرفدار زیادی دارند؛ چون بسیار ساده و شیک هستند و رنگ آن مناسب با هر محیطی است. البته می توان گفت که طرفدار کاشت آمبره بیشتر از کاشت بیبی بومر بوده چون در کاشت آمبره رنگ لاک ها در هم محو می شوند و طرح زیبایی دارند.
همانطور که در قسمت های بعدی هم توضیح دادیم در این مدل کاشت ها اکثراً از دو رنگ استفاده می کنند؛ ولی اگر مشتری رنگ دیگری را پسندید می توان کاشت را با لاک مورد نظر مشتری انجام داد. پس هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ لاک ها ندارید. در آخر نیز برای تزئین کاشت می توانید روی صفحه ناخن نگین، مروارید، استیکر و گل نیز بچسبانید. پس همانطور که توضیح دادیم تفاوت چندانی بین این دو کاشت وجود ندارد.

ترمیم کاشت بیبی بومر

ترمیم این مدل کاشت ها کمی گران تر است؛ چون وقت زیادی باید برای ترمیم این کاشت صرف شود و علاوه بر این پودر زیادی استفاده می شود؛ ولی در حالت کلی کار سختی نیست. طبق گفته های بالا موقع ترمیم سعی کنید کل مواد را ریمو نکنید تا در مصرف مواد صرفه جویی شود. ریمو کاشت را می توانید با سوهان برقی انجام دهید و بعد از سوهان کشی حتما لاک ضد قارچ بزنید و با ناخن گیر قد ناخن طبیعی را کمی کوتاه کنید تا اندازه ناخن ها یک دست شود.
بعد از مرتب کردن اندازه ناخن ها پودر سفید مثل مراحل قبلی را روی بالاترین قسمت ناخن ها بزنید، همانطور که گفتیم در این مدل کاشت فقط از دو رنگ لاک استفاده می کنند که یکی لاک سفید رنگ و دومی همان لاک هلویی رنگ است. لاک دوم هلویی رنگ را به وسط ناخن می زنند به گونه ای که فاصله این دو رنگ با یکدیگر حفظ شود؛ سپس دو دقیقه صبر کنید تا لاک ها خشک شوند. در گام آخر اگر مایل باشید لاک براق کننده روی کاشت ناخن بزنید و دست های مشتری را داخل دستگاه یو وی قرار دهید تا کامل لاک ها خشک شوند.

قیمت کاشت بیبی بومر

 

قیمت کاشت بیبی بومر
قیمت کاشت بیبی بومر

در حالت کلی کاشت ناخن باعث زیباتر شدن دست و ناخن ها می شود؛ به همین دلیل امروزه اکثر زنان ناخن های خود را کاشت می کنند و علاقه زیادی به این کاشت بیبی بومر دارند و ماهانه برای این کاشت هزینه های زیادی صرف می کنند. در مورد قیمت کاشت ناخن بیبی بومر نیز می توانیم بگوییم که عوامل زیادی روی قیمت کاشت ناخن تأثیر دارد، مثلا استفاده از پودر های با کیفیت و تجهیزات حرفه ای باعث افزایش هزینه ها می شود؛ اما اکثر هزینه ها بستگی به محیط سالن و خود ناخن کار دارد.
طرفداران کاشت ناخن آمبره نیز رفته رفته در حال افزایش است و ناخن ها همیشه نیاز به رسیدگی دارند و در مورد قیمت کاشت آمبره نیز می توانیم بگوییم که این مدل کاشت کمی گران تر از کاشت بیبی بومر است. در حالت کلی طبق توضیحاتی که در بالا دادیم از انجام هفتگی کاشت ناخن خودداری کنید؛ چون انجام مداوم، سوهان کشی باعث ضعیف شدن ناخن ها می شود، پس به این نکات گفته شده حتما دقت کنید. در این مقاله سعی کردیم که راجب، موضوع کاشت بیبی بومر چیست؟ صحبت کنیم و امیدواریم که برایتان مفید بوده باشد.

نوشتهٔ پیشین
کاشت ناخن و وایتکس | نکات مهمی که نمی دانید!
نوشتهٔ بعدی
طرح ناخن بادامی جذاب و خیره کننده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست